کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1400-07-19

اشتباهات استایل. راهنمای تشخیص اشتباهات رایج در استایل آقایان.

استایل اشتباه را می شناسید؟   هنگامی که صحبت از نارضایتی از اندام  می شود. همه تصور می کنیم این موضوع در مورد خانم ها صدق می کند. در صورتی که نتایج یک تحقیق در دانشگاه چامپن در سال 2016 نشان می دهد. که تنها 28% از مردان از ظاهر و وزن خود راضی هستند. آیا وقتی تلوزیون خود را روشن می کنید. و مردانی مانند دواین جانسون و کریس همسورث را می بینید به آن ها حسادت می کنید؟ چه باور کنید چه نکنید هیکل آن ها بدن معمولی یک مرد نیست.  نارضایتی ممکن است باعث انتخاب اشتباه در استایل شود. ما قصد داریم اشتباهات رایجی که آقایون در انتخاب استایل خود مرتکب می شوند را به شما معرفی کنیم.

خب بیائید این اشتباهات رایج در استایل را با هم بررسی کنیم.

اولین اشتباه استایل : بستن دکمه های پایین

بستن دکمه های پایین کت.
بستن دکمه های پایین: اشتباه استایل

منطق به شما می گوید که اگر دو دکمه روی کت است. یا چهار دکمه روی یک ژاکت پشمی وجود دارد. باید همه آنها را ببندید. این امر در مورد لباس مردانه صادق نیست.اتفاقا از اشتباهات رایج در استایل است.زیرا دکمه پایین در همه موارد موردنظر قرار است همچنان باز نماند. اما چرا ؟ این داستان به پادشاه ادوارد هفتم برمی گردد.مردی قوی هیکل بود که نمی توانست در ژاکت یا کت خود کامل جا شود. به خاطر این که لباس ها متناسب با اندام او نبود دکمه های پایین را باز گذاشت. به عنوان یک پادشاه ، او از تأثیرگذارترین افراد در آن زمان بود. و دیگران نیز از او پیروی کردند. که امروزه به عنوان یک عادت لباس مردانه باقی مانده است.در اینجا یک لیست مفید برای دکمه های کت وجود دارد. که از بالا ترین دکمه ی روی هر نوع ژاکتی که می پوشید شروع می شود.

3 دکمه؟ گاهی ،همیشه، هرگز

2 دکمه؟ همیشه، هرگز

1 دکمه؟ همیشه

دومین اشتباه استایل:نادیده گرفتن قدرت عطر

استفاده اشتباه از عطر.
perfume bottle spraying on dark purple background

یک از اشتباهات رایج در استایل که آقایان مرتکب می شوند.این است که برای استفاده از عطر هیچ استراتژی ندارند. ادکلن ها بهترین راه هستند که رایحه‌ای دلپزیر و تازه همراه شما باشد. اما بسیاری از مردان به اشتباه از آن ها استفاده می کنند. دو تا از اشتباهاتی که آقایان هنگام استفاده از عطر مرتکب می شوند از قرار زیر است:

اسپری کردن ادکلن در هوا و قدم زدن در همان محدوده. مطمئن باشید که این رایحه دوام زیادی ندارد.

اسپری کردن بیش از حد در یک ناحیه.

اشتباه سوم: ترس از رنگ های تیره

دوری از رنگ تیره.
ترس از رنگ های تیره: اشتباه استایل

در حالی که در بعضی محل ها پوشیدن کاپشن یا پیراهن های رنگ روشن تر بسیار مناسب هستند. اما در موارد زیادی رنگ های تیره مناسب  تر هستند. رویداد ها و مراسمات رسمی تر لباس های محافظه کارانه تری می طلبد، مثل یک تاکسیدو یا ژاکت تیره. برخی از مردان در صورت داشتن شوره سر به هر قیمتی از رویدادهای شبانه و رنگ های تیره اجتناب می کنند زیرا جدال آن ها با پوسته های سرشان بر روی لباس در طول شب آشکار می شود.

شما نمی توانید تمام عمر خود را از رنگ های تیره دوری کنید. دوری از رنگ تیره از اشتباهات رایج در استایل است. با مشکل خود رو به رو شوید و آن را بهبود دهید. هیدراته نگه داشتن موها و پوست سر و استفاده از محصولی که حاوی مواد شیمیایی مضر نیست بهترین و سریع ترین راه برای پوشاندن دوباره رنگ های تیره است. شوره سر را با محصولات امتحان شده و مطمئن از بین ببرید.

اشتباه چهارم: خریدن لباس نا متناسب

خرید لباس گشاد.
خریدن لباس نامتناسب:اشتباه استایل

کیست و جمع شدگی های قسمت سرشانه های کت را دیده اید؟ متناسب کردن آن کار سختی است.اشکالی ندارد اگر اضافه وزن دارید و در تلاش هستید که ناحیه هایی از بدن  خود را پنهان کنید ویا حتی اگر خیلی لاغر هستید و سعی دارید اندام لاغر خود را در زیر انبوهی از لباس پنهان کنید. تلاش برای پنهان کردن واقعیت در زیر لباس های نامناسب یک از اشتباهات رایج در استایل است. فقط باعث جلب توجه می شود. وقتی که یک مرد دارای اضافه وزن لباس های گشاد می پوشد، فقط باعث می شود بزرگتر از آن چه که هست به نظر برسد.وقتی یک مرد لاغر برای پوشاندن چهارچوب خود لباس های بزرگ می پوشد، جوری به نظر می آید که حتی نتوانسته است لباس های خود را پر کند. در واقع شبیه یک پسر شده است که لباس های مردانه پوشیده است.

مهم نیست که احساس می کنید اضافه وزن دارید یا کم وزن هستید ، پوشیدن لباس هایی متناسب با چارچوب شما بهترین راه برای برجسته کردن نقاط قوت شما است نه پنهان کردن نقاط ضعف شما.

اشتباه پنجم: خریدن لباس برای آینده

خرید جین تنگ برای آینده.
خریدن لباس برای آینده: اشتباه استایل

هدف شما کاهش وزن است ، برنامه غذایی خود را تهیه کرده اید، تمام مواد غذایی مورد نیاز خود را تهیه کرده اید، همه کار ها را به درستی انجام می دهید. تا زمانی که برای خرید لباس جدید می روید. بسیاری از آقایون شلوار جین تنگ را انتخاب می کنند. و فکر می کنند هنگامی که به وزن دلخواه خود رسیدند، شلوار کاملا مناسب آن ها خواهد بود. اما متاسفانه این کار یک از اشتباهات رایج در استایل محسوب می شود.چون ممکن است به وزن مورد نظر خود نرسند.

هنگام خرید لباس های جدید، همیشه لباسی را بخرید که متناسب با وزن حال حاضر شما است. اگر بعدا مجبور شدید به خاطر کاهش وزن لباس بخرید. این صرف هزینه را به عنوان پاداش در ازای سخت کوشی خود تلقی کنید. اگر هدف شما خرید شلوار جین برای هنگامی که وزن کم کرده اید است. اما به هدف خود نمی رسید. بدانید که در آینده این شلوار تنها یادآور ناکامی شما است  و حتی کارایی هم برای شما ندارد.

ششم: تقلید کورکوانه از استایل دیگران

تقلید از استایل دیگران.
تقلید کورکوانه از استایل دیگران: اشتباه استایل

هنگامی که آقایون سعی می کنند که استایل متناسب خود را پیدا کنند یا حتی نمیدانند که استایل مورد نظر خود را از کجا پیدا کنند. به کجا رجوع میکنند؟ در حالت طبیعی به ستاره های سینما ، تصاویر استایل ها، و اینفلوئنسرها مراجعه می کنند. آن ها شروع به شبیه سازی خود به چهره های مشهور سینمایی می کنند و از مدل موها و ظاهر آن ها تقلید می کنند. این یک از اشتباهات رایج در استایل است. پیشرفت طبیعی از آن کسی است که می داند چه چیز برای او مفید است و چه چیز برای او مفید نیست.

هیچ چیز بیشتر از تلاش برای شبیه سازی خود به کسی که کوچکترین شباهتی به او ندارد نمی تواند او را از استایل واقعی اش دور سازد. و از اشتباهات رایج در استایل تلقی می شود. به جای آن از یک استایل شخصی مناسب که در خور شخصیت شما است استفاده کنید . استایلی که به شما اعتماد به نفس می دهد. آزمون و خطا کنید. هیچ مردی برای اولین بار به استایل متناسب خودش نمی رسد. این یک فرآیند است که مدام باید مورد آزمایش و بازبینی قرار گیرد. خیلی از افراد با وجود سال ها تجربه هنوز هم چیزهای جدید را امتحان می کنند و سبک های جدیدی را کشف می کنند.

آخرین اشتباه استایل:پنهان کردن صورت خود

پنهان کردن صورت و چشم ها: اشتباه در استایل.

آقایون سعی می کنند  از طریق راه های زیادی ایرادهای صورت خود را بپوشانند.از ترفندهایی مانند بلند کردن ریش صورت برای پوشاندن آکنه و استفاده از عینک آفتابی برای پوشاندن پوف های سنگین زیر پلک استفاده می کنند. حقیقت این است که مشکلات پوستی در هر ناحیه به موهای روییده در همان ناحیه هم منتقل می شود. پوست چرب باعث پوسته پوسته شدن و آکنه می شود و این بلا را بر سر ریش صورت هم می آورد. تنها راه حل این مشکل درمان آن است. یک روتین ثابت برای پوست خود داشته باشید.

استفاده از لایه بردار و مرطوب کننده برای حفظ سلامت پوست شما ضروری است.آقایون هر روز صبح با چالش های پوستی زیادی رو به رو هستند. از طرفی هم راهنمای استایل و سلامت های زیادی وجود دارد. به خاطر سپردن همه ی آن ها کار دشواری است.هنگام خرید لباس و یا هنگامی که در صبح در حال آماده شدن هستید. این سوال را از خود بپرسید: آیا من در تلاش هستم نقص های خود را پنهان کنم یا نقاط قوت خود را برجسته تر کنم؟ درنگ نکنید و راه دوم را انتخاب کنید.زیرا که شما لایق بهترین ها هستید. خود را از اشتباهات رایج در استایل دور کنید.

https://www.instagram.com/p/CU17qKCAJh7/?utm_source=ig_web_copy_link

نظرات کاربران

 • مطلب بسیار خوبی بود. ممنون از شما

 • خیلی مفید بود ممنون

 • مطلب خوبی بود و متفاوت از بقیه
  به‌خصوص در مورد عطر و لباس خریدن برای آینده…

  ممنون از نویسنده ☆☆☆☆

  • سلام، خوشحالم که مفید واقع شده

  دیدگاهی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ارسال سریع

  • ضمانت اصالت کالا

  • پشتیبانی 24 ساعته

  • 7 روز ضمانت بازگشت

  • بهترین قیمت

  پریمو یک برند پوشاک ایرانی زیر مجموعه شرکت شیک پوش آرا سهامی خاص می باشد. آغاز به کار ما از سال 1354 با تولید پوشاک مردانه در تهران شکل گرفت و با تکیه بر اصالت و تخصص، موفق به پیشرفت و تاسیس فروشگاه های خرده فروشی با هدف عرضه مستقیم محصولات به مصرف کننده از مبدا تولید شدیم. 

  جهت همکاری

  با تیم پریمو کلیک کنید

  ارسال رزومه

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شیک پوش آرا می‌باشد.

  محصول به سبد خرید اضافه شد

  بستن

  کالاها

  دسته بندی ها