پریمو ؛ فقط کالای با کیفیت !

اصالت کالا پریمو تضمین شده است. از آنجا که پریمو برای کالاهای ارائه شده در وب سایت و فروشگاه ها، تنها با شرکت‌های معتبر خارجی و واردکنندگان رسمی و قانونی تامین کننده مواد اولیه همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند کالاهایی را که با بالاترین کیفیت و استاندارد های بین المللی تولید شده اند، از پریمو خریداری می‌کنند . ذکر این نکته در اینجا لازم است که کنترل کیفی اصالت کالا پریمو تمام مواد اولیه مورد نیاز تولید محصولات را بررسی و تایید کرده و سپس وارد چرخه تولید کارخانجات صنعتی پریمو می شوند، بنابراین می توان با اطمینان خاطر از یک خرید شیرین و خاطره هایی که با پریمو رقم می خورند صحبت کرد . کیفیت و اصالت راز محصولات پریمو بوده و هستند.

بیشتر بدانید

مجموعه پوشاک پریمو یک فعالیت همگن از مراحل اولیه‌ی تولید تا فروش می‌باشدکه از سال 1354 در تولید کالای پوشاک مردانه فعالیت می‌کند. قدرت برند پریمو علاوه بر قدمت، اصالت کالای ساخته شده می‌باشد که با خرید نخ طبیعی و صددرصد پنبه و تبدیل آن در کارخانه‌های ریسندگی به پارچه و سپس رنگرزی و شروع دوخت محصولات است.

پریمو با تملک در کارخانه‌ای با مساحت 6000 متر و بکارگیری انواع ماشین آلات در صنعت دوخت علاوه بر حفظ قدرت در اصالت محصولات و کالای تولید شده، یک بنگاه کارآفرینی بزرگ در عرصه تولید پوشاک کشور محسوب می‌شود که در فضای کشور عزیزمان راه را برای ایجاد اشتغال هموار کرده است.

پریمو در زمینه تولید محصولات و پوشاک مردانه همواره سعی داشته است تا گسترده ترین رنج محصولات و رنگ‌ها را در کنار حفظ اصالت کالا فراهم آورد.محصولات پریمو شامل انواع تیشرت، پیراهن، شلوار… می‌باشند که هم از طریق شعب حضوری و هم به صورت آنلاین قابل سفارش می‌باشند.

پریمو یک برند پوشاک ایرانی زیر مجموعه شرکت شیک پوش آرا سهامی خاص می باشد. آغاز به کار ما از سال 1354 با تولید پوشاک مردانه در تهران شکل گرفت و با تکیه بر اصالت و تخصص، موفق به پیشرفت و تاسیس فروشگاه های خرده فروشی با هدف عرضه مستقیم محصولات به مصرف کننده از مبدا تولید شدیم. 

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شیک پوش آرا می‌باشد.

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user