کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

دیگر مقالات

تحلیل استایل‌های مت گالا 2024: نمایشی از زیبایی و خلاقیت

مت گالا 2024، رویدادی است که هر ساله در اولین دوشنبه ماه می برگزار می‌شود و به عنوان یکی از مهم‌ترین شب‌های صنعت مد و فشن شناخته می‌شود. در سال 2024، مت گالا با تم “زیبای خفته: دوباره بیدار کردن مد” و درس‌کد “باغ زمان”، توجه‌ها را به خود جلب کرد1.

جنیفر لوپز: پروانه‌ای در باغ زمان مت گالا 20204

جنیفر لوپز، یکی از میزبانان مت گالا 2024، در پیراهنی سفارشی از لاین اوت‌کوتور برند اسکیاپارلی ظاهر شد. این پیراهن که تماماً با سنگ‌دوزی تزئین شده بود، نمادی از پروانه‌ای شاداب و زیبا بود1.

زندیا: تلفیقی از رمانتیسم و مدرنیته

زندیا، با دو لوک دراماتیک و با شکوه، توجه‌ها را به خود جلب کرد. پیراهن وینتیج آبی از Maison Margiela، طراحی شده توسط جان گالیانو، ترکیبی از رنگ سبز زمردی و آبی و جزئیات فلزی بود1.

کاردی بی: نمادی از جسارت و جلوه

کاردی بی، با ظاهری فراموش‌نشدنی، در لباسی پرزرق و برق و تزئین شده با گل، نمایانگر تم “باغ زمان” بود1.

کیم کارداشیان: بازگشت به گذشته با شکوه

کیم کارداشیان، با پیراهنی از برند میسون مارجلا، که الهام گرفته از کالکشن 2011 جان گالیانو بود، حضور یافت. این لباس با کمر تنگ و یادآور کرست‌های سخت سال‌های گذشته، نمایانگر تم باغ زمان بود1.

کریس جنر: ادای احترام به قرن بیستم

کریس جنر با پیراهنی از کالکشن 1999 برند جیننچی ظاهر شد که با مدل موهایش، یادآور دوران قرن بیستم بود2.

کایلی جنر: سادگی در عین زیبایی مت گالا 20204

کایلی جنر در پیراهنی شخصی دوزی از برند اسکار دلارنتا ظاهر شد. این لباس با تزئینات موهایش و دوخت قسمت سینه، که به لباس‌های قرن بیستم نزدیک است، تم را رعایت کرده بود2.

کایلی جنر مت گالا 2024

دوجا کت: نماد سادگی و زیبایی

دوجا کت، رپر آمریکایی، با اوت‌فیتی که به گفته خودش، نماد ساده‌ترین گل یعنی پنبه بود، حضور یافت. این لباس با ژست‌ها و خیس بودن، یادآور مجسمه‌های یونان باستان بود2.

جوردن راث: گل‌گلی در باغ زمان مت گالا 2024

جوردن راث، تهیه‌کننده تئاتر، با لباسی از آخرین کالکشن کوتور طراحی شده توسط پیرپائولو برای ولتینو، که از المان گل استفاده کرده بود، به خوبی تم باغ زمان را به نمایش گذاشت2.

شکیرا: سادگی و جسارت در رنگ

شکیرا، خواننده مشهور، در مونوکرمی قرمز و لباسی طراحی شده توسط برند کارولین هررا، با پارچه‌ای ساده اما جسورانه، به مت  گالا آمد.

اد شرین: ترکیبی از سنت و نوآوری

اد شرین با لباسی از برند معتبر بریتانیایی، باربوری، حضور یافت. او با کت و شلواری کلاسیک و در عین حال مدرن، که با جزئیات دست‌دوز و پارچه‌های بافتنی تزئین شده بود، توجه‌ها را به خود جلب کرد1.

NEW YORK, NEW YORK – MAY 06: Ed Sheeran attends The 2024 Met Gala Celebrating “Sleeping Beauties: Reawakening Fashion” at The Metropolitan Museum of Art on May 06, 2024 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue)

دوا لیپا: جسارت در رنگ و طرح

دوا لیپا در لباسی از مارک جیکوبز ظاهر شد که با رنگ‌های جسورانه و طرح‌های چشم‌نواز، نمایانگر تم باغ زمان بود. او با موهای شرابی رنگ خود و استفاده از رنگ‌های ترندی مو در سال 2024، استایلی به‌یادماندنی خلق کرد2.

لانا دل ری: الهام از طبیعت

لانا دل ری با کاستومی از کالکشن 2006 الکساندر مک‌کوئین، تم باغ زمان را به خوبی به تصویر کشید. لباس او با کفش‌هایی به شکل سم و اکسسوری‌های انگشترمانند، همراه با بافتی که به شکل گل رز بود، تم مراسم و الهام از طبیعت را منعکس می‌کرد

NEW YORK, NEW YORK – MAY 06: Lana Del Rey attends The 2024 Met Gala Celebrating “Sleeping Beauties: Reawakening Fashion” at The Metropolitan Museum of Art on May 06, 2024 in New York City. (Photo by John Shearer/WireImage)

نتیجه‌گیری: جشنی از فرهنگ و هنر

مت گالا 2024 نه تنها یک نمایشگاه از آثار هنری بود، بلکه بیانگر داستان‌ها و فرهنگ‌های مختلف از طریق استایل‌های خیره‌کننده بود. این رویداد، همچنان به عنوان یکی از مهم‌ترین شب‌های صنعت مد و فشن، جایگاه خود را حفظ می‌کند.

سوالات متداول

مت گالا چیست و چرا اینقدر مهم است؟

 مت گالا یک رویداد خیریه سالانه است که به منظور جمع‌آوری بودجه برای بخش مد موزه هنر متروپولیتن نیویورک برگزار می‌شود. این رویداد به دلیل حضور ستارگان بزرگ، طراحان مد، و نمایش خلاقیت‌های بی‌نظیر در زمینه فشن، اهمیت زیادی دارد.

تم مت گالا 2024 چه بود و چگونه انتخاب شد؟ 

تم مت گالا 2024 “زیبای خفته: دوباره بیدار کردن مد” با درس‌کد “باغ زمان” بود. این تم توسط کمیته برگزاری رویداد و با الهام از داستان‌های کلاسیک و تاریخ مد انتخاب شد.

چگونه می‌توان بلیت مت گالا را تهیه کرد؟ 

بلیت‌های مت گالا معمولاً فقط از طریق دعوت‌نامه‌های رسمی قابل دسترسی هستند و به فروش عمومی نمی‌رسند. افراد معمولاً توسط حامیان مالی و طراحان مد دعوت می‌شوند.

چه کسانی در مت گالا 2024 حضور داشتند؟

مت گالا 2024 میزبان چهره‌های برجسته‌ای از جمله جنیفر لوپز، زندیا، کاردی بی، کیم کارداشیان، کریس جنر، کایلی جنر، دوجا کت، جوردن راث و شکیرا بود.

چرا استایل‌های مت گالا اینقدر مورد توجه قرار می‌گیرند؟ 

استایل‌های مت گالا به دلیل خلاقیت و نوآوری بی‌پایان طراحان و ستارگانی که آن‌ها را به نمایش می‌گذارند، مورد توجه قرار می‌گیرند. این لباس‌ها نه تنها مد روز را نشان می‌دهند، بلکه 

فهرست مطالب

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

Your email address will not be published.

پریمو یک برند پوشاک ایرانی زیر مجموعه شرکت شیک پوش آرا سهامی خاص می باشد. آغاز به کار ما از سال 1354 با تولید پوشاک مردانه در تهران شکل گرفت و با تکیه بر اصالت و تخصص، موفق به پیشرفت و تاسیس فروشگاه های خرده فروشی با هدف عرضه مستقیم محصولات به مصرف کننده از مبدا تولید شدیم. 

جهت همکاری

با پریمو کلیک کنید

ارسال رزومه

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شیک پوش آرا می‌باشد.

بستن

کالاها

دسته بندی ها

  • ورود با پیامک
  • ورود با رمز
user