کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
1399-10-15

انواع استایل پاییزی و زمستانه

فصل سرما این امکان را به شما می دهد تا همزمان از چند لایه لباس استفاده کنید و برای پوشیدن لباس‌های شیک قدرت ایجاد تنوع زیادی دارد.اما مساله این است که همه مردها نمی‌دانند چه مدل‌هایی باید بپوشند یا چه طرح و رنگ و تیپی مناسب آنهاست. همین ناآگاهی سبب می‌شود تا ظاهر کلی آنها آنطور که باید جذاب به نظر نرسد.

بنابراین لباس پوشیدن در فصل های سرد سال ساده نیست، زیرا علاوه بر زیبایی، باید به گرم کردن بدن خود نیز اهمیت دهیم. هر چه تعداد لباس هایی که به تن می کنیم بیشتر شود، انتخاب و ست کردن آنها نیز سخت تر می شود.

در فصل پائیز به دلیل سردی ناگهانی هوا لازم اسـت چند لایه لباس را روی هم بپوشید. بهترین روش برای اینکار این اسـت کـه لباس نازک تر بـه بدنتان نزدیک تر باشد، بـه این منظور کـه لباسهای نازک را اول بپوشید و سپس انواع ضخیم‌تر رابه تن کنید.

لایه بندی اجازه می‌دهد تا شما به راحتی با تغییرات غیر قابل پیش بینی آب و هوا رو به رو شوید. استفاده از چندین لایه نازک مناسب فصل پاییز است و با اضافه کردن یک لایه گرم تر همانند کاپشن و پالتو استایل مناسب زمستان را داشته باشید.
جز افرادی نباشید که ۵ لایه روی هم می‌پوشند. لایه‌ها را تا ۳ لایه حداکثر نگه دارید و در انتخاب رنگ بندی ها دقت داشته باشید بهتر است یک رنگ پایه داشته باشید و سایر رنگ ها را متناسب با آن انتخاب کنید.

درفصل زمستان که هوا سردتر است می توانید با پالتو ، کت های کوتاه اسپرت، کت چرم ، انواع کاپشن استایلی جذاب داشته باشید.

پیراهن چهارخانه + تیشرت

شما می توانید در اوایل پاییز از یک تیشرت ساده سفید و پیراهن های چهارخانه پاییزه استفاده کنید و دکمه های آن را نیز باز بزارید به همراه شلوارجین استفاده کنید که این استایلی شیک و کژوال را می سازد.

تیشرت+ پیراهن یا کت جین

پیراهن و یا کت های جین پاییزه در رنگ های مختلف یکی از ترندهای محبوب در فصل پاییز هستند که می توانید همراه با تیشرت های ترجیحا ساده و آستین بلند در رنگ های خنثی استفاده کنید این استایل با انواع شلوار های جین ست می شود توجه داشته باشید رنگ جین ها همخوانی داشته باشد اما دقت کنید یک رنگ نباشند این استایل برای اوایل پاییز و اواخر زمستان که سردی هوا کم تراست مناسب است.نکته ای که باید به شما یادآوری کنیم، مدل کت جین تان است که باید تا جای ممکن ساده انتخاب شود همچنین دقت داشته باشید از تیشرت های ساده و رنگ های خنثی استفاده کنید تا جذابیت استایل شما حفظ شود.می توانید با انواع کفش های اسپرت یا نیم بوت ها آنهارا استفاده کنید.

سویشرت شمعی + تیشرت

یکی از لباس‌های مردانه مناسب فصل پاییز سویشرت شمعی است که می توانید در پاییز زیر آن از تیشرت و در زمستان که هواد سردتر است از دورس و هودی استفاده کنید،آنها از بدن شما در برابر باد و باران محافظت می‌کنند بهتر است از مدل های داخل خزدار آن در فصل زمستان استفاده کنید .

پیراهن+ ژیله+اورکت

اگر مکانی که می خواهید بروید فضایی روباز است یا هوای متغییری دارد،ما پوشیدن این ست یعنی پیراهن،دورس و انواع کت های تک را به شما پیشنهاد می دهیم. از این جهت که شما به راحتی می توانید کت تان را در مواقعی که احساس گرما کردید، در آورید. تنها نکته ای که باید دقت کنید این است که لباس هایتان باید فیت باشد تا شما را بیش از حد چاق نشان ندهد. در انتخاب رنگ کت هم، از رنگ های خنثی وتیره استفاده کنید تا ظاهری رنگین کمانی و شلخته پیدا نکنید.

هودی +شلوار جین 

هودی‌ها که اغلب از جنس پنبه هستندبرای فصل پاییز و زمستان گزینه بسیار مناسبی است. هودی در انواع استایل ها بسیار کاربردی هستند و در فصل پاییز هودی به همراه شلوار کتان یا جین یک استایل کژوال را ایجاد می کند و در فصل زمستان به دلیل سردی هوا از انواع سویشرت ها،کاپشن،کت های تک و پالتو نیز بر روی آن استفاده کرد تا علاوه برگرما ظاهر رسمی تر به این استایل ببخشد.

پیراهن+ دورس + پالتو

پیراهن و دورس از دیگر ست هایی است که می توانید به مراتب و در موقعیت های مختلف در فصل پاییز به تن کنید و اگر نیاز به گرمای بیشتر داشتید از یک بارانی و پالتو نیز استفاده کنید و یک استایل زمستانی شیک و نیمه رسمی داشته باشید ، دورس های سلانیک یکی از موارد پیشنهادی در این استایل هستند که مدل های یقه هفت و یقه گرد آن جذابیت شما را بیشتر میکند.

کت چرمی+شلوار جین 

یک کت چرمی فیت در کنار شلوار جین ازجمله ترکیب‌هایی است که مردان را بسیار خوش‌تیپ و جذاب نشان می‌دهد درفصل پاییز آن را همراه با پیراهن و در زمستان از هودی و دورس که گرم تر هستن همراه با آن استفاده کنید که نیم بوت های چرم در این استایل گزیینه مناسبی هستن و استایل شما را جذاب تر نشان می دهد.

تیشرت+ سویشرت کتان

اگر به دنبال ظاهری کژوال و غیر رسمی اما زیبا و جذاب هستید،تیشرت و سویشرت کتان را به شما پیشنهاد می دهیم که انتخاب مناسبی برای پاییز است و از انواع دورس و هودی نیز می توانید همراه با آن استفاده کنید. انواع نیم بوت ها گزیینه مناسبی هستند.

یقه اسکی+ اورکت

برای اواخر فصل پاییز و زمستان باید به دنبال لباس های گرم تر بود. یکی از شیک ترین ست ها که می توانید در پاییز و زمستان از آن استفاده کنید یقه اسکی است که نه تنها به خوبی شما را گرم می کنند،بلکه بسیار هم جذاب،به خصوص زمانی که آن را با اورکتی ست می کنید. بهترین رنگ ها برای این ست، رنگ های سورمه ای، طوسی ، دودی ،کرم و شتری هستند.

بافت

فصل پاییز زمان استفاده از لباس های بافت است. لازم است بدانید که لباس های بافتنی و پشمی هیچگاه از مد نمی افتند. بافت ها معمولا ریسک کمتری دارند و نیازی نیست برای پوشیدن آنها احتیاط کنید زیرا برای هر سنی مناسب هستند.اگر از بافت های رنگی متنوع پاییزه به همراه رنگ های خنثی استفاده کنید اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

کت یا سویشرت های مخمل

مخمل بدلیل جنس گرمی که دارد مناسب فصل پاییز و زمستان است که می توانید به دلخواه با توجه به شرایط آب و هوا لباس هایی که زیر آن می پوشید را کم و یا زیاد کنید و یا با گرم شدن هوا آن را در بیارید. رنگ بندی این مدل پارچه ها  مناسب فصل پاییز نیز هستند که می توانید با استفاده از این رنگ ها استایلی جذاب و پاییزه را داشته باشید.

هودی+ کاپشن

هودی یکی از لباس های محبوب فصل پاییز است که کاربردهای زیادی نیز دارد. شاید پوشیدن هودی به تنهایی همراه با شلوار جین جذاب باشد اما با سردتر شدن هوا بهتر است از سویشرت یا کاپشن نیز استفاده کنید.این تیپ غیر رسمی بوده و می توانید آن را با هر مدل کفشی، از اسپورت گرفته تا کفش های کلاسیک، ست کنید.

پیراهن + ژیله

پیراهن به همراه ژیله یکی ازمحبوب ترین استایل ها را می سازد که بر روی آن از اورکت استفاده کنید این استایل تقریبا استایل رسمی را می سازذ و بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید تا رسمی بودن آن حفظ شود این استایل همراه با شال گردن جذابیت بیشتری دارد .

دورس

دورس لباسی گرم به حساب می‌آید که نمونه‌های ظریف و نازک آن برای فصل پاییز گزینه مناسبی هستند. نمونه‌های متنوعی ازدورس های مردانه پاییزه در بازار موجود است که می‌توانید با توجه به سلیقه و استایل خود مدل مناسب را خریداری کنید. برای آقایان درشت اندام هم، دورس های ریزبافت را توصیه می کنیم زیرا افراد را چاق تر از آنچه هستند،نشان نمی دهند. می توانید این دورس ها را به تنهایی بپوشید یا اگر دورس شما یقه هفت است، از یک پیراهن یقه دار زیر آن استفاده کنید که رسمیت بیشتری در استایل شما ایجاد کند.

 نئ

 

پاییز فرا رسیده است و یک دلیل برای دوست داشتن هوای سرد و بارانی، پوشیدن کفش‌های شیک و بوت هاست که آن‌ها قدشما را بلندتر نشان می‌دهند و استحکام آن‌ها باعث می‌شود که شما ظاهر مردانه تری داشته باشید در حالی که کاربردی و ضد آب هستند.در این فصل می توانید ازکت های چرم مشکی و رنگ های روشن تراستفاده کنید و علاوه بر کت چرم از جنس های مخمل کوبیده یا چرم جیر استفاده کنید که دارای رنگ های منحصر به فردی می باشند در هر صورت باید مطمئن باشید که رنگ ست با نوع استایل خود را استفاده کرده اید.

اگر شلوار پارچه‌ای می‌پوشید توجه کنید نباید میان شلوار و کفش هایتان فاصله ‌ای باشد. پاچه شلوار باید کاملاً روی کفش قرار بگیرد. شلوار پارچه‌ای رابهتر است با کفش‌های چرمی بپوشید.

شال گردن بیندازید نه فقط برای سرما بلکه شال گردن و کلاه به عنوان یک اکسسوری شیک آن را استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم لباس های قدیمی را که مدت زمان طولانی از آنها استفاده نکردید را دور بیندازید چرا که لباسی را که در مدت یک سال گذشته نپوشیده‌اید را دیگر نخواهید پوشید. این لباس‌ها فقط، جای اضافی را در کمد شما اشغال خواهند کرد و قدرت تصمیم گیری شما را برای انتخاب مناسب استایل خود را سخت تر می کند.

در بستن دکمه هاي کت توجه داشته باشید کـه زیباترین حالت این اسـت کـه دکمه بالا همیشه باز باشد، دکمه هاي میانی برای خوش فرم نگه داشتن لباس بسته باشد و دکمه آخر نیز ترجیحا باز بماند تا لباس زیر آن یا کمربند دیده شوند.اگر لباستان فقط دو دکمه دارد یکی از آن ها را باز بگذارید.

فرقی نمیکند کـه لباس زمستانی شـما چـه جنس یا بافتی دارد، بهتر این اسـت کـه آن ها را از چوب رختی آویزان نکنید زیرا موجب کش آمدنشان می شود و از فرم اصلی خود خارج خواهند شد.همانطور کـه لباسهای خود را یک روز در بین عوض می‌کنید، بـه کفش هایتان هم استراحت دهید و آنها را چند روز پشت سر هم استفاده نکنید.بـه ویژه در روزهای پاییزی و سرد کـه ممکن اسـت خیس یا گل آلوده شوند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ارسال سریع

  • ضمانت اصالت کالا

  • پشتیبانی 24 ساعته

  • 7 روز ضمانت بازگشت

  • بهترین قیمت

پریمو یک برند پوشاک ایرانی زیر مجموعه شرکت شیک پوش آرا سهامی خاص می باشد. آغاز به کار ما از سال 1354 با تولید پوشاک مردانه در تهران شکل گرفت و با تکیه بر اصالت و تخصص، موفق به پیشرفت و تاسیس فروشگاه های خرده فروشی با هدف عرضه مستقیم محصولات به مصرف کننده از مبدا تولید شدیم. 

جهت همکاری

با تیم پریمو کلیک کنید

ارسال رزومه

کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت شیک پوش آرا می‌باشد.

محصول به سبد خرید اضافه شد

بستن

کالاها

دسته بندی ها